کارخانه آی تی سنتر

شرکت آی تی سنتر (IT Center) در سال 1395 بصورت سهامی خاص با هدف تمرکز بر توسعه و ایجاد کسب و کارهای نوین و نوپا در زمینه تکنولوژی واقعیت مجازی تاسیس شده است که با بیش از 5 سال فعالیت مستمر در تولید و عرضه اکنون جزو شرکت های برتر صنعت گیم ، واقعیت مجازی و  شهربازی محسوب می شود.

این مجموعه همیشه سعی داشته که با خلاقیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی زیر ساختهای تفریح، سرگرمی و گردشگری کشور کوشا باشند و همیشه پیش به سوی تکنولوژی های جدید قدم بر دارند. این شرکت محصولاتش را بصورت ویژه طراحی و تولید کرده است و توانسته هست با دیگر شرکت های خارجی رقابت کند .

شروع کار در صنعت تفریح و سرگرمی رقم خورد. ورود به حوزه آموزش، پزشکی و گردشگری از اهداف شرکت بوده که بعد از موفقیت در زمینه سرگرمی این تکنولوژی را در دیگر صنایع اجرایی خواهد کرد که لازمه اجرای طرح 1404 بعنوان كشوري توسعه يافته با جايگاه اول اقتصادي، علمي و فناوري در سطح منطقه است

Proje kalaleh (4)
20200115_115941

از طراحی تا ساخت و راه اندازی

گروه آی تی سنتر مفتخر به راه اندازی  پروژه های متعدد در شهر مشهد و فروش محصولات خود به مشتریان و همکاران عزیز در بیش از 80 شهر در ایران بوده است.

ازجمله:

مشهد (برج برفی ،الماس شرق، برج سلمان ، هپی لند آرمیتاژ- شهربازی رنگین کمان- باغ وحش وکیل آباد – برج آلتون – موج های خروشان طرقبه ، پارک آبی ایرانیان، وی آر کلاب شهربازی اکسون پارک ، کوهسنگی و … )

طرقبه ویلاژ توریست(پردیس سینمایی) ؛پردیس سینمایی اطلس مشهد ؛ شاندیز مجموعه فامیلند

سبزوار،جُوین، بیرجند، تهران، کرج، شهرستان رباط کریم (شهربازی عطریاس)، رفسنجان، اصفهان، دزفول، بوشهر، ارومیه ، مراغه، سوادکوه مازندران، یزد ، بندرعباس، منطقه آزاد چابهار، سمنان، بابلسر،اردبیل، یاسوج، کاشمر،سرخس، شیراز، تایباد، ایلام ،تربت جام، نیشابور، چالوس، کرمان؛ یاسوج، شهربابک، ساری ،شهربازی الغدیر قم ، تبریز ، رامسر، هشترود, عجبشیر، بندرانزلی، بوشهر جم، یزد ابرکوه ، محلات، زابل ، سقز، بندر ماهشهر ، سیرجان ، کیش ، سقز و شهر افسانه ای پدیده شاندیز، تربت جام، امیدیه و مشهد برج برفی ، تربت حیدریه،بندرانزلی، کاشان و …

تصاویری از مراحل طراحی تا تولید

مشاوره رایگان: 09158504943